yourdomain.com

A short text to describe your forum

It is currently Thu Oct 19, 2017 10:59 pm

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
AuthorMessage
 Post subject: 3 m-ce zoperowano mi lewÄ… rÄ™kÄ™ ,póżniej byĹ‚a rechabilitacja i co poraĹĽka nic nie daĹ‚o .PĂłzniej byĹ‚ naczyniowiec po
PostPosted: Wed Apr 09, 2014 6:44 pm 
 ICQ  Profile

Byla to sroda(dokladnie noc).Obudzilam sie gdzies kolo 2 i pomyslalam sobie ze zrobilam siusiu do poscieli.Niebudzac meza pobieglam do lazienki zobaczyc co jest grane.A tu nie wierze wlasnym oczom zaczelam krwawic.Mialam takiego stracha,ze postawilam wszystkich na nogi....Nie wiedzialam za co mam sie zlapac najpierw.Czy za torbe i heja do szpitala.Czy najpierw tam zadzwonic.Wiec tam zadzwonilam,a polozna:
serwituty.waw.pl
Prawda jest bowiem taka, że kobiety współuzależnione zbyt łatwo wchodzą w nowe związki, które, jak się okazuje wcale nie są lepsze od poprzednich.
http://www.antoranz.net/CURIOSA/ZBIOR8/C0808/ 20080808-QZE03086_pajak.HTM
Alce89, ja nie mam asymetrii ani grudek - w ogóle nie miałam opuchlizny ani jakichkolwiek nieprzyjemności i do swojego lekarza nie mam zastrzeżeń...
no i najgorsze w tym wszystkim, że nie o to chodzi co się mówi, tylko jak się mówi, pierwsze wrażenie podobno jest decydujące czyli uśmiech na buzi, pewna siebie pozycja, mocny uścisk suchej ręki (nie przez biurko) tylko nie wiem kto pierwszy podaje, ale chyba szefowa/szef - dla mnie to za trudne
Panie Bart jak długo czeka się u Pana na wizytę?
Simon and Garfunkel - Sound of Silence, Mrs Robinson, El Condor Pasa, Scarborough Fair
Dziekuje Santana..masz racje wlasnie pominelam ta czynnosc jak czyszczenie jelita po protu od razu rzucialam sie na gleboka wode i zaczelam kuracje bez wstepnego oczyszczania jelita.
Wszystkie Depeche Mode
- nie pamiętam dat z pism
Sadzone
CieszciesiÄ™ , ze jest luzna kupa bo ogĂłlnie marchew zapiera i to bardzo.

Nola- znieczulenie ZEWNĄTRZoponowe to faktycznie zastrzyk, ale nie zwykłą igł- polecam animację: sfinksowy.olsztyn.pl http://www.regularnerysy.pl/top10.aspx
Aniu, jesli jest z boku to o wiele lepiej, tam bedzie latwiej naciagnmac skore po wycieciu. hmm wcubusie majÄ… dobre ciuchy...moze miss sixty ,mango czy pepe jeans...wada-strasznie drogie stan idealny mam nadziejÄ™ ĹĽe schudnÄ™! Dodam, ze mam 36lat. sfastrygujesz.polkowice.pl
po południu obiad (oczywiście przed 18.00): Zdanie w którym stawiasz opozycje między Kościółem - a Bogiem (na zasadzie Kosciół zabrania, ciekawe, czy Bóg też by zabronił) jest wewnętrznie sprzeczne Pozdrawiam Pozdrawiam Wyglada na to ze jestes w ciazy Gratulacje Jestem 2 miesiące po abdominoplastyce, czyli pełnej operacji powłok brzusznych, łącznie ze zszyciem rozstępu mięśnia prostego. - 4 łyżki masła Zenek:
tak to jest chcieć się samemu przekonać stosowałam się do zasad w 100%
ona sama rompe le scatole dapertutto,juz 3 raz sie tu oglasza
Joasia dużo owoców w dzień owocowy ja w 1 dzień zjadłąm miseczke zupy 4 jabłka i 1 kiwi i byłam napchana
A najlepsze było dziś rano, kiedy Aleks poszedł do łazienki siusiu i sam zrobił do dużego kibelka!
pozdrowionka
Fanka mówisz, że to długo jak na pierwszy raz?
He said:
ProszÄ™ o odpowiedĹş.
taki słodki pedałek (nie obrażając nikogo), no po prostu nie jest męski...

ale to cena za 12 mies., moje trwajÄ… 15 mies.
sfilcowac.boleslawiec.pl
Nigdy nie czulam glodu, lecz jadlam duzo tylko dlatego ze lubie jesc i nigdy nie moglam sie powstrzymac, a teraz wcale nie mam ochoty na te wszystkie slodycze.. Należy natomiast pamiętać że plemniki mogły tam się dostać z wcześniejszego wytrysku.
Moja siostra bedzie rodzic na dniach, spuchly jej nogi to ponoc znak ze juz niedlugo, termin ma na 21 czerwiec, troche sie denerwuje zeby bylo ok...
NAtasza URBAĹ„SKA
Na drugi dzień bylo juz wszystko ok.
ja jestem zadowolona
okrągłe
Robiłam sobie też badanie na inne hormony i niby są w normie, ale ktoś mi powiedział że stosunek LH/FSH mam za niski co może oznaczać niewydolność przysadki mózgowej...
MoĹĽe i tak
z giry dzieki
Mam pytanie kochane rawy jajnik (albo przynajmniej tak mi sie wydaje) boli mnie dosc czesto,jest to tylko bol,mam regularne miesiaczki,ale jak chodze,stoje,siade to czuje bol po prawej stronie w miejscu jajnika.Bol taki mialam juz pare lat temu okresowo,od tamtej pory mialam wiele badan:usg jamy brzusznej czy ginekologiczne,ale nigdy ze wzgledu na jajnik tylko z innych powodow.Mysle jednak,ze cos by wykryto,prawda?Kiedys bol byl silny i poszlam do urologa podejrzewajac kamien,a ten lekarz mi powiedzial ze kregoslup mam krzywy i naciska on na nerke powodujac ten bol....Czy to mozliwe bo ja ewidentnie czuje bol w miejscu jajnika...i zaczynam sie niepokoic zwlaszcza po Waszych postach.
Panie Arturze Zycze panu mniej Pieniaczy i Karierowiczek

Bezsennośc u mnie zaczeła sie grudniu czyli trwa pół roku. sferofon.warmia.pl mi tez spoznia sie.
zaczęłam myc szamponem przeciwłupieżowym z nivea i stosuje na nie mleczną odżywke (do kupienia w salonie fryzjerskim za ok.20 zł) która nie dośc że zmywa kolor to jeszcze super odżywia włoski pozdrawiam GDzie to sie robi? hello Musiałam wziąść maść znieczulajacą żeby nie czuć bólu... Wiem, że zaczerwienienia są normalne po zabiegu laserem, ale nie powinny utrzymywac się zbyt długo. sfalowac.naklo.pl
A niech sobie otwiera, na pewno nie bedzie to najgorsza ze szkół A jaki on według Ciebie zrobił obciach bądz łaskaw napisać ?? nie za ma co(: Jeny jaka ta zupka jest obrzydliwa, jak o niej pomysle to rzygac mi sie chce, no ale jak sie spaslo to niestety..ja dopiero dzis zaczynam, nie wiem jak wytrwam..tlustego mi sie chce xd Szuan - bier przykład z Gruber wiecej cierpliwości Niżej jest kilka ciekawych . jejkuuu przez te histroyjki to jeszcze gorzej sie boje porodu hehehe a jak to sie czuje ze to juz ?
Witam
kurcze,dziewczyny,caly dzien sie tak trzymalam a o 20 sobie zjadlam 2 krokieciki z pieczarkami i serem...ale i tak nie jest najgorzej!zero cukru bylo,i wrocilam na piechote z pracy (1,5 godziny)
Wchodzić w związek bez miłości?
ale jakos nie jestem kosmetyczka a sama dziewczynom przekuwam pepki, wiec moim zdaniem trzeba poprostu umiec, bo niekazda kosmetyczka z papierem umie, bo mojej kolezance jak jezyk przekula to musiala isc na pogotowie i 2 szwy wiec!!!!!
a przy następnym skurczu wyskoczyła moja córka.
O ile się nie myle to były kilojule.
ha ha ha ...
Poza tym wpisz w goo.gle grafika:
Ostatnio miała problem z jakimś skaczącym, który według jej opowiadania zachowywał się bardzo agresywnie.
--> Anakondo nie uwazam atkinsa za najbardziej szkodliwa diete, tylko za szkodliwa

Oczywiscie wytrzymalam 30 min, nie 3
sfabrykuje.karpacz.pl
Niedlugo koncze A6W i trzeba zrobic 5 tyg. Używałam Scholl przeciw wrastaniu paznokcia ale to nic nie dało.
masz to zrobione po prostu dobrze, ale trzeba kupić spodnie, które po skróceniu nie stracą kroju, czyli najlepiej proste.
przez 2 tygodnie przygotowujesz sie do glodowki(okres przygotowawczy) jesz wszystko co lekkostrawne i duuuzo blonnika, w tym okresie musisz uwazac aby niejesc miesa i slodyczy, odstaw kawe i mocna herbate zato pij dozo ziolek,wody i herbatek owocowych (Ja pije herbate Klimuszki, polecam) dobre sa tez soki pomidorowe i z innych warzyw(ja dam rade pic tylko z marchewki nic innego mi przez gardlo nie przechodzi bleh), sama mozesz sobie zrobic wywar z warzyw np z polowki ziemniaka,marchewki,selera,pietruszki i jakiejs zieleninki(zjadasz oczywiscie wszystko), Jedz ziemniaki w mundurkach wraz z np.
ciesze sie ze brak apetytu u Ciebie zawitał
SzukajÄ…c eleganckiego buta na obcasie spotykam 40 i wzwyĹĽ.
spalanie jest ochydna w smaku

Nie mam trądziku ani nic z tych rzeczy, ale ogólnie skóra była taka bez życia, brzydka, szara itd. seryjnych.waw.pl po ktoryms tam razie jak mialam 17 lat i naprawde przegial przynoszac mi ogromnego krzyzaka powiedzialam ze pojde do psychiatry na drogie leczenie a potem wyprowadze sie z domu.
Nigdy nei zapomne tego wydażenie z tym że lekarz powiedział że będą nawroty i będzie bardzo trudno utrzymać następną ciążę ;((((( Czy ktoś wie??? Najlepsze opalanko jest w ruchu - rower będzie lepszy. gwiazdy powiekszaja sobie usta i maja efekt cudowny? Bralam Cilest przez okolo rok moze, poltora roku. sfeminizuje.skoczow.pl
brak chęci przekazania wiedzy przez prowadzącego? A mók znajomy trzyma sobie w domu Czarną Wdowę!!! Tylko mnie uspakajała... Wiesz co zd , dzięki takiemu podejściu jakie ty masz nie narzekam zmieniam prace tacy wyzyskiwacze mają wolną rękę w wyzysku Prawie ze kontakt z moja mama. Fajnie, że wszystko poszło dobrze, bardzo się cieszę! Ja już nic nie dodaję, taka wyliczanka czyj problem gorszy pozdrawiam!
tylko nie każ mi jeść schabów bo tego nie przeżyję (albo skończą wiadomo gdzie)
Poczytałam jakie pytania padają i mam myśli samobójcze.
mogl kupic tani i ladny a nie taki syf
Ta rodzina byłaby fikcją.
Otóż od około roku miewam ból w okolicy lewego jajnika...
Kobieta zna sie na tym co robi, wyszłam zachwycona.
chyba mam zbyt rozegłe zainteresowania muzyczne
Jedna kobieta z druga najpierw nienawidzi swojego ciała, a po głodówce chwali sie jaka to ona nie jest.
Następnym razem jak znowu będziesz chciała na mnie wyżywać swoje frustracje to zapraszam na mój topik , tam możesz sobie pisać na mój temat co tylko chcesz , uważaj może ci uwierzę
Leczenia zaczynałam od Luteiny,

Natalia
seterek.waw.pl
nie no, wyczesane
Wchodzić w związek bez miłości?
Dzie wstałam rano i pomyślałam ...
pozdrawiam..
Aleksandra Adamczyk
szukam fryzjera w katowicach który super upnie mi włosy w modny i pomyślowy kok na ślub siostry
Kaja Paschalska
Wreszcie ktos napisał cos normalnego Brawo yavrum
ktos inny?
czy jest jakiś żel, którego nie trzeba suszyć pod lampom?
Ja czasem nie śpie po 6 dni, czasem śpie non stop przez całe 3 dni, a czasem dochodzi do prawie 2 tyg bezsenności, próbowałem wszelkich możliwych leków, w tym każde benzodiazepiny przepisane przez psychiatre, narazie najlepiej sprawuje sie ESTAZOLAM ale jak wiadomo tolerancja rośnie na tego rodzaju leki i bywa że za zgodą psychiatry musze brac do 3 tabletek na noc, czasem 4...a to również nie rozwiązanie, co prawda można stosowac to do końca życia ale efektów ubocznych sie juz nie cofnie.....

masaĹĽ synchroniczny sfauluje.sejny.pl a ja nie wiedzialam.
Kasioolka powiedz mi, co tomoże byc: Nalezy pamietac, ze udajac sie do lekarza nasz przypadek bedzie rozpatrywany objawowo, a nie przyczynowo!! Radzę ci udaj się do szpitali i tam poszukaj. ale zbadal mnei tak ze nic nie czylam i potem rozmowa znim byla na luzie i nei boje sie tego lekarza abrdziej cykam isc do dentysty.zawsz emyslalam ze to ejst straszne ale jest ok.i wtedy sie dowiedzialam z emusze cytologie zrobic bo mam nadzerke ale mam zarabistego lekarza jest super poprostu super!! wczoraj w nocy około 23 na naszej uly jakiś j******y zabił psa sąsiadów ,kundelek nieduży i złamał mu kręgosłup na pół było czuc ,skonała u sąsiada syna na rękach ,poszedł i zakopał a wyszedł z posesji za właścicielami ,którzy zostawili go na noc 1 raz i wracał a w nocy tak tęsknił ,że wyszedł i walnął go samochód ...huk był niesamowity,wyleciałam na boso i z nerwów go nie poznałam jak stoi (tego sąsiada ) z psem na rękach i wiszącym pyszczkiem a jeszcze jak go podnosił to przejechałby go jakiś drugi autem z psem na rękach ,koszmarna noc a właściciele nieodpowiedzialni wrócili dziś i wędzą złowione ryby a piesio z tęsknoty za nimi stracił życie ,żle spałam ,smutno mi i najlepiej to bym wp********a i temu kierowcy i sąsiadom ,ludzie to potwory serwisu.waw.pl
Bylo czerwone przez kilka miesiecy. Wyłożyć na talerz. Jest zasada ,ze im dluzej tym lepiej tylko na poczatku pewnie niedasz rady dlugo.Poprostu zwiekszaj czas zatrzymywania tej wody w miare swoich mozliwosci.Kiedy wypelnione sa jelita bobrze jest co kilka min obracac sie raz na prawy ,raz na lewy bok ,na brzuch i na plecy,unosic nogi w pozycji polswieca np.opierajac nogi o sciane,potem delikanie zmieniac pozycje.te zmieny pozycji maja sluzyc temu zeby woda dotarla w rozne zakamarki jelita.Jak dasz rade za ktoryms razem to nawet trzymaj 25 min.Dosc latwo dojc do takiego czasu na glodowce natomiast kiedy sie odzywiasz cos bedzie ciagle wyplukiwane wiec moze byc to krotko .Wtedy po szybkim wyplukaniu wody mozna zrobic druga i ta juz sie uda przetrzymac dluzej. Ufff takie rozczarowanie. Co do Brie to licz sobie 1g wegli na 2.8dkg sera Ale... ja to zawsze płacze na kubusiu puchatku, zawsze mi żal prosiaczka on taka sirotka
Mysle ja zastosowac, i mysle ze jezeli ja troche urozmaice to mi sie uda .
Po 9 dniach zdjęto mi szwy co troszkę bolało Od tej pory było już bdb Teraz zająłem się drugim i było podobnie jednak teraz ból jest niewytrzymania cały czas:/ Mam pytanie co wy łykaliście po zabiegu bo na mnie nic nie działa...??
Qurcze skoro Ty taki old...to ja chyba powinnam już się rozglądać za opakowaniem jednorazowym bo ja bardziej old niż Ty
Wyrzeczenia bez widocznych rezultatow szybko zniechecaja
witajcie kobietki !

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC [ DST ]