yourdomain.com

A short text to describe your forum

It is currently Thu Oct 19, 2017 10:59 pm

All times are UTC [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
AuthorMessage
 Post subject: wybudzenie po pierwszym zawolaniu pani anestezjolog odrazu mowilam i juz nie przestalam hahaha na sali juz bylo super a
PostPosted: Thu Apr 10, 2014 12:17 pm 
 ICQ  Profile

oh jak super ,ze jest taki topik,ja tez mieszkam w Kanadzie w Mississauga,jestem tutaj od sierpnia 2007 wiec stosunkowo krotko,oprzyjechalam tu za mezem,bardzo tesknie za Polska,ale tak naprawde dopiero poznaje Kanade i zycie tutaj,moze Wy dziewczyny opiwiecie jak to bylo z Wami na poczatku ??
sesjach.waw.pl
jestem byłym pracownikiem pracowałem tam 5 lat i wiem wszystko o tej firmie to jedno wielkie bagno !!!!!!!!!!!!
Pytajnik ,
Krzyczą na mnie, piszczą, a mnie to do szału doprowadza.
hehehehe....
polecialam jeszcze raz, dwa dni po tamtej wizycie na pogotowiu zaczelam plamic delkiatnie, wlasciwei to widzialam to plamienie tylko gdy sie podcieralam po siku i przytykalam papier do wejscia do pochwy(sory za dokladnosc) widac bylo ze papier jest zoltawo brunatny jakby podbarwiony troszenka krwi, powiedzieli mi ze to po badaniu mi cos mogli zadrapac bo blona jest bardziej ukrwiona, ale zbadac mnie musieli zeby mnie odfajkowac w swoim zeszyciku, podczas badania poleciala krew, trysnela, w szczatkach ktore wylecialy lekarz dopatrzyl sie mojej kropeczki, po 2 godzinach krwawienia i czekania az wyleci reszta poszlam na usg, okazalo sie ze jest druga kropeczka ktora sie trzyma dzielnie, mimo ze stracilam jednoz blizniat walcze teraz zycie drugiego, nie mam pojecia jak sie zakonczy ta walka chociaz wynik zdaje sie byc przesadzaony, 3 dzien ja caly czas krwawie i mam nieznosne skurcze, bol wiekszy niz przy okresie, nie daje sobie rady sama ze soba, mimo ze nie wiedzialam iz jest dwie kropeczki, ze dzidziusie istnialy tylko na tescie ciazowym ja juz je kochalam, serce mi peka z bolu i mam wrazenie ze stracilam juz oboje, po prostu tak jak pewnego dnai obudzialm sie i polecialam po test mimo ze do okresu byla kupa czasu, tak teraz mam przeczucie ze nie jestem w ciazy, dziewczyny nie lekcewazcie zadnego bolu nawet malutkiego, moze to byc objaw normalny a moze cos byc nie tak, mnei zapewnili ze jest wszystko ok a dwa dni pozniej stracilam moje szczescie,
Nigdy nie farbowalam wlosow , tez chcialabym rozjaśnić , gdzie to zrobic zeby fryzjer nie poniszczyl wlosow?
BetoVen , to nie jest sposób na schudni ęcie!
separacja od rozwodu w orzekaniu różni się tylko tym, że przy rozwodzie rozkład więzi małżeńskich musi być trwały i NIEODWRACALNY a przy separacji ma być \tylko\ trwały
Wrastała mi w policzek.

yola13, Twój poziom prolaktyny jest za duży, trzeba to leczyć. sfilcuj.czest.pl toxo IGG
Witam nowe dziewczyny!! Poleskiej okolice Psiego Pola. a gdy rano fryzura nie jest już taka jak była wieczorem, polecam rozczesanie włosów i wgniatanie w nich wody, a raczej zmoczonymi wodą dłoniami fryzurka odżywa Dziwne jest troche to że odmówił poprawki, poniewaz aquamidu się raczej nie poprawia, jesli jest asymetria to można ją wyrównać, poprzez dostrzyknięcie. - na miejscu dostajesz do wypelnienia kartke (w zaleznosci czy badania robisz samodzielnie,lub na koszt pracodawcy) oraz trzy próbówki (jest to bezplatne) sfeminizowac.slupsk.pl
NIE POLECAM Oczywiście jak nie zapomnę. Rosja - 217 pkt. W przeciwieństwie do Was nie poszłam do Dr po piękne piersi, brzuch czy usta. Może obudowa pozostawia duzo do życzenia, bo jest troche tandetna i zaczyna czasami lekko skrzypieć, ale poza tym jest ok. to się odwal jak się nie znasz. Ja akurat nie mam z nimi większych problemów, ale mam znajomą która nie radzi sobie z pająkami zbyt dobrze.
do haneczka123456
Czy wie ktoś o laserowym usuwaniu blizn tu w Lublinie i gdzie najlepiej to zrobić i ile to kosztuję.
do Magunia, Mimiiibea, haneczka123456 i reszty zainteresowanych tematem:
Tylko ze przeszczep to powazna sprawa...
Żle mi z tym bardzo.
ojj ale to musi bolec :/
Rowniez zaskoczyla mnie atmosfera.
niezawiera narkotykĂłw.
Mam dylemat.

Dr Świdrak to już chyba człowiek-instytucja, polecała mi go koleżanka, na forach też ma świetne oceny
serwujac.waw.pl
Jedno jest pewne, koniecznie do lekarza, dermatologa. Ja uzywam schwarzkopf bonacure i jestem bardzo zadowolona.
ale gorzej z praktyka .
poprzednio tez miłam taki napad a później odeszła mi ochota
jak się je dobrze uzupełnia to starczaja na ponad dwa mieisace..
wszystkie, niech tam sobie w klinice stawzrają różne teorie.
Pozdrawiam wszystkich i duzo wytrwalosci zycze ,szczegolnie w pierwszysch dniach glodoweczki
Czyli jednak będzie jeszcze gorzej No ale nikt nie powiedział, że będzie idealnie.
I co się potem dziwić, ze Polacy mają taką opinię jak mają, skoro emigruje margines i ludzie nie potrafiący sobie nigdzie poradzić.
witam, czy ktoś był w salonie fryzjerskim w Silesia City Center?
zuzia i córka zuzi dzięki wielkie

A jak dzieci się będą śmiały z powiedzmy Nikoli to tylko przez takich ludzi jak wy, którzy będziecie wmawiać swoim dzieciom że ich rodzice są nienormalni!!!! sfaldowany.bytom.pl Umówiłam się chyba z dziesięciodniowym wyprzedzeniem.
dał 3 tyg. ja ignorant a Ty pustak !!! pozdrawiam i zycze wszystkim wytrwalosci i wspanialych rezultatow!!! dziś od kuzynki dowiedziałam się o LiDa, leży już na stole i czeka na jutrzejszy dzień. dla 1 osoby sesji.waw.pl
Byłam kilka razy na tego typu wyjazdach. mi mija dziś 4ty dzień od spodziewanej miesiączki... Przecież nie ma reguly, że każdy czterdziestolatek woli blondynki a nie brunetki, lub dwudziestki a nie trzydziestki . To naprawde pomaga na drętwienie kończyn i bóle spowodowane napięciami mięśni. Natalia Wtedy trzeba się zdecydować na bardziej szczegółowe badania aby poszukać przyczyny takiego stanu rzeczy. trochę się już same zabawią, chodzą pewnie, do pewnego stopnia same jedzą, ale z drugiej strony trzeba im pomagać np.
Wole sie dowiadywać i rozłożyć to wszystko w czasie niż załatwiać wszystko naraz.
Albo nawet bede robil tak jak wiekszosc facetow o ktorych tu piszecie.
moĹĽe to objaw czego innego, ale moja mama mĂłwi, ze w ten sposĂłb rozrasta sie macicia czy jakoĹ›...
chyba zasluzylem sobie na to ?
dziewczyny które miały cc bez prawdziwych wskazań - JAK TO ZAŁATWIĆ?
Przez tydzień wyciskałam codziennie sok z 3 cytryn, moczyłam w nim całe włosy i po tym namaczaniu czekałam godzinę, po czym sok spłukiwałam i myłam włosy przeciwłupieżowym szamponem.
Nie wiesz jakim pytaniem Cie zaskoczą, dlaczego należy nadrabiać wygladem, postawą i unikac grzechów kardynalnych popełnianych podczas takiej rozmowy.
Kwas moĹĽe jest kosztowny - ale bardziej przewidywalny.

i dalej nr irlandzki bez zera na poczatku.
serwowana.waw.pl
* najmniej w biodrach zaś Malwina Ratajczak (2005) - 86cm jakieś takie wieśniackei są,kojarzą mi się z dyskotekowymi różowymi panienkami ze wsi które klnąjak szewc
A tak naprawdę to polecma radio złote przeboje...tam są właśnie hity z lat 60, 70 80...świetna muzyka
Zobaczcie, co znalazłam:
Witaj Sloneczko 78.Mieszkam we Wloszech od 1,5 roku,20 km od Mediolanu.Mam meza wlocha i mamy poltorarocznego synka.Nasz synek niedlugo bedzie mial siostrzyczke lub braciszka gdyz jestem w drugim miesiacu ciazy.jestem bardzo szczesliwa.Rozmawiam z Kevinkiem(moim synkiem)po polsku gdy jestesmy w domu,a gdy dzies wychodzimy,np do tesciow lub sklepu rozmawiamy po wlosku.Wiec Kevin mowi i po polsku i po wlosku.Dopiero zaczyna mowic a juz porozumiewa sie w dwoch jezykach,i moim zdaniem tak powinno byc bo nie wyobrazam sobie ze moi rodzice nie mogliby porozmawiac z wlasnym wnukiem.Skad dokladnie jestes SLONECZKO?Jezeli mozesz to opisz mi jak mniej wiecej wyglada porod we Wloszech gdyz ja rodzilam jeszcze w polsce i teraz przy drugim dziecku troche sie stresuje...serdecznie pozdrawiam
Ot tak przeprowadziła głodówke?
Cze all szukam piosenki tytuł SLIP czy jakoś tak słyszałem jom w radiu jak coś to piszcie wszystkim dzienki
W bulimii wszystko to się traci, a chudnąć i tak się nie chudnie - na pewno nie na dłuższą metę, a niestety to nie jest tak łatwo przerwać sobie to wszystko kiedy się chce.
GĹ‚odĂłwkowicze wszystkich krajĂłw Ĺ‚Ä…czcie siÄ™!!!!!!!!!!!!!
dobre i maja serwis pogwarancyjny
Z tego co pisały dziewczyny to taki \generalny remont\- poczytaj wczesniej
Czekolade wole zjeść niż mieć ją na sobie.Używam kosmetyków 2 razy dziennie z firmy Oriflame i już nie mam celulitu.Już po 2,5 miesiąca się go pozbyłam.

NAJLEPIEJ JAKAS KNAJPA. sflaczejesz.podlasie.pl Czy istnieje jakaś maść na drętwiejące, bolące dłonie?
Teraz jestem ponownie w ciąży i zaczęłam czytać i jestem kłębkiem nerwów. niee a dosc ciemny, to znaczy jaki kolor? To już dla mnie za wiele że osoba która nie powinna myśleć o kobietach aż tak dała sie ponieść. z Polski do Niemiec , no i juz sie nastawialam ze przylece z jeszcze swiezutkim jedzonkiem, a nie jak po 20 h w autobusie. sfaldowany.bytom.pl
nie dawno przefarbowałam wlosy na czarno ... Przepiórka jak to wszystko czytalam to mi sie z was smiac chcialo!! A co do tego czy będzie się podobać jej podobać to imię kiedyś? Czy to mozliwe, ze ciaza jednak??? Ale problem nawrócił, wróciłam do niego i zrobił to samo z tym, że wyciął nasadę paznokcia od tej pory (już 2 rok) jest okej. Z racji tego ze sa swieta w domu mam pelno smakolykow, slodyczy, ciast itp.
Czyli nie 2 krostki na krzyz przed okresem, a kilkadziesiÄ…t.
i nie będzie dodatkowego podbródka
--------------------------------------------------------- -------
Sam zabieg dość dantejski Mam wrazliwe szyjki i nie było fajnie.
Zalałam rosołem, zmiksowałam blenderem.
Przemysle ale nie wiem czy cos mnie do tego przekona...
Buziaki
A maść bardzo pomaga
przy tobie nie mogepoprostu byc sobie tak poprostu naturalna
Niedlugo koncze A6W i trzeba zrobic 5 tyg.

Patrycja-zalozycielka tego topiku WAZY ponad 50kg przy wzroscie 160cm i mowi ze chce do 49kg zjechac?
serwomechanizmow.waw.pl
Nie przejmuj się tak, będzie dobrze! I nauczyłam się, że mi niewolno tak obcinać!
Będzie oglądał.
Data trzymam za Ciebie kciuki.
A w jakim mieście jest ta Klinika ?
Popatrz na to z tej strony pajÄ…ki nie sÄ… groĹşne nie gryzÄ… ale z drugiej strony
trzymajcie sie
Przed wyjciem zrobiłam makijaż i z radością stwierdziłam że wyglądam po porodzie o niebo lepiej niż kobieta w ciąży czekająca na wizytę u ginekologa.
Jak można bać się opinii publicznej???
Natalia i Kasiula
Jak zaczęły mi się właściwe skurcze to jedna z położnych się zaśmiała i stwierdziła, że niemożliwe jest,że tak mnie boli - zmieniła zdanie po zrobieniu KTG.

zniknac z powierzchni ziemi, taaak, kocham byc smutna, to moj permnanentny stan. sfilmuje.jelenia-gora.pl Nie wyjdziecie z tego do blonu z czerni, ale moĹĽecie z tego uzyskac bardzo Ĺ‚adne odcienie brÄ…zu czy bursztynu...
A zapomniałam napisać, że moi panowie dziś pierwszy raz siusiali na stojąco do klozetu! Maksymilian u Ibisza( z pierwszego małżeństwa) widze, że nie ma chętnych dodam, że zakładam tipsy za niewielką kwote- 40 złotych tipsy w tym hologramy lub brokat, 45 zł.francuska końcówka Witaj Kici !!! To tylko kefir.. sfabrykowany.kazimierz-dolny.pl
I to się nazywa na indiańca Ja niestety nie mieszkam kolo Milano a kolo Neapolu ale moze niedlugo uda mi sie przeniesc na polnoc. okolo 15 zm, cieta po operacji... Przeczytalam gdzies tu na forum,ze ktos ma bole glowy , dretwieje mu reka , pozniej cala lewa czesc twarzy jezyk i ma zaburzenia zwroku. -3 razy dziennie przemywalam pępek zwykłą wodą bo już nie da się ściągnąć .Jeśli ktoś ma to proszę o linki w tym wszystkim należałoby po prostu pamiętać o szanowaniu naszych bliskich (i nie tylko )oraz ich problemów.
czy was też tak niesamowicie bardzo boli po tych ćwiczeniach kark??
http://supermodels.nl/vanessaasbert
Po szczepieniach dziecko zazwyczaj jest niespokojne, a wtedy najlepiej znależć się z nim jak najszybciej w domu.
to nbie bedzie 30 zl,tylklo okolo 60 zl ci skasuja,30 za kazdy lot,a papierek to doatniesz taki sam jakbys sobie wydrukowala sama.zreszta zadne papierki nei sa potrzebne tylko numer rezerwacji, do londynu lata wizzair na luton i ryanair na stansted,wybierz to lotnisko z ktorego bedziesz miala polaczenei do jersey
schudlam owszem ale nie od tego...
ktos wie?

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC [ DST ]