yourdomain.com

A short text to describe your forum

It is currently Thu Nov 23, 2017 3:01 pm

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
AuthorMessage
 Post subject: Dopiero teraz dostrzegam ile bĹ‚Ä™dĂłw ĹĽywieniowych popeĹ‚niaĹ‚am i popeĹ‚niam na co dzieĹ„.
PostPosted: Thu Apr 10, 2014 7:55 am 
 ICQ  Profile

A gdzie spedzacie Swieta?
setnie.waw.pl
Marillon Kaileigh (?)
Apropos fryzur-ja sobie robiÄ™ 2 kitki, albo 2 warkoczyki, alko koka, albo kitÄ™, albo tylko podpinam przĂłd a reszta swobodnie opada
zrobiienie
Przy stosowaniu metronidazolu (jest zawarty w tych globulkach) uważajcie tez na słońce bo on go nie lubi.
siakus91 - ja moglem podniesc noge do gory w ten sposob co opisalas, ale powiem Ci, ze po zdjeciu aparatu nie ma z tym wiekszego problemu, najwazniejsze jest zgiecie nogi, bo wyprost tez jest bezproblemowy.
Pawełek , cała ta Zukowska, i ta Kinga z tym swoim Kubus, Kuba, a Kubus , a Tomek, do Tomka, z Kubusiem........żałosne.
Godzina 9:
witam wszystkich jest niedziela a ja siedzę sama w domu i myślę co by dzisiaj zrobić ...siedzę na kompie i znalazłam przypadkiem waszą stronkę widzę że nie jestem sama......fajnie było mieć jakoś kupele z którą można było pogadać o wszystkim gdzieś się wybrać na babski wieczór....jestem z okolic Legnicy...
Wszystkiego dobrego!

zero głodu ale to nie oznacza ze sie smaku nie ma sfinansuj.lomza.pl Widocznie to jeszcze nie była pora na to...
cholera a ja nie polecam Profesjonalnego Studia Urody na Karmelickiej.Zajmował się mną taki mężczyzna (nie pamiętam imienia),dobrał mi kolor-ale niestety nie wyszedł taki jak powinien (chociaz zapewnial mnie ze swietny) .mam rudawy odcień włosów a chciałam tylko rozjaśnić je.Zapłaciłam kupe kasy (280) i już więcej tam nie pójde.Wybieram się teraz do AK.KK Studio na Garbarska.Oby tam poszlo lepiej dobrzez wytlumaczylam? I CO DZIEWCZYNY??Zaczęła juz ktoraś z was kurs???jestem ciekawa czy dobry i czy warto????ja osobiscie muszę jeszcze troche poczekac(tymczasowo jestem nieobecna w polsce),ale juz sie nie moge doczekac!nie wiem czy juz o tym pisałam ,ale znalazłam dobry idnywidualny kurs w koszalinie-to dla zainteresowanych z okolic! będzie sie komus podobalo to ok- ale to przeciez chyba tej osobie co je bedzie nosic musi się podobac! Ja też mam arachnofobię,ale czytając was pośmiałam się do rozpuku serwowaniu.waw.pl
chybe trzeba sobie zakodować, że to my musimy być paniami swego ciała. W koncu po ok 4 dniach spilowalam bo mialam totalnie dosc. http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forum s&file=index >>> forum bardziej dla kosmetyczek ale tez jest dzial stylizacji paznokci 12.Relient K - Who I Am Hates Who I've Been Trzeba się chcieć dogadać. Jestem w związku od nie dawna i wcześniej wyglądał on całkiem inaczej z mojej strony nie było mowy o orgazmie. 2) droga wersja
majowy deszcz ale temperatura spadla tylko do 19-20°.
Wystarczy, że przejrzysz album klasowy sprzed lat, obojętnie czy była to podstawówka czy gimnazjum, ludzie z poważnym trądzikiem to mniejszość.
Powinnaś poszukać pomocy jeśli czujesz, że nie możesz dać sobie z tym rady.
ladny zestawik z biala supodniczka
mam iść na kolejne konsultacje za 100zł??
ale gorzej z praktyka .
a co to tak ucichło.........
jesli moge komus pomoc chce popisac na gg niech napisze na e-mail.
Idz do poradni.
Choć nie mogę narzekać - 5kg w 10 dni.

Pozdrowiona
serwowaloby.waw.pl
Szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu, myślałam o tym, żeby się wybrać do kliniki medix, bo podobno mili lekarze i prawdziwi specjaliści, tylko nie wiem na którego się zdecydować?
-2 żółtka na twardo z 1 łyżką majonezu.
to ja wiem co dla
witam ja mam ten sam problem co wy ja miałem 8 razy sciogany paznokiec chciałem sie dowiedziec czy ktoś z was wie coś na temat leczenia tego problemu słyszłem coś o klamrach zakładanych na palec ale nie nie na każdy paznokiec można je założyc na przykład gdy stan wrastania jest już bardzo zawasowany bodz robi sie na tym dzikie mieso czy ktoś z was wie cos na temat leczenia tego cholerstwa byłbym wdzieczny za podzielenie sie informacjami.
Radze poprosic kogos nawet na Londynku - do dokooptowania sie do juz wynajetego domu, pokoju.
Czytałam na innych forach, że dziewczyny po braniu bromergonu po miesiącu zachodziły już w ciążę
ogĂłrek kiszony
===========

pas (na wys. sesyj.waw.pl Ja jak do tej pory zawsze wyjeżdżałam, samej na urlop od czasu do czasu fajnie jest się wyrwać.
Zdziwiło mnie, że tamten użytkownik jak gdyby nigdy nic przeskakuje z niejedzenia na cole i pizze, ale przestrzegł, że innym może to zaszkodzić. lekarz dopiero teraz zasugerował jednak zmniejszenie dawki do 0,5 tabletki-ale ja juz sie boje jaka bedzie reakcja jutro, podobno tak ma byc bo organizm musi sie przyzwyczaic... dostałam LUTEINE jadlam przez 5 dni i dostalam okres bardzo bolal mnie brzuch 2 dni krwawienie mialam 2 dni a nie jak zawsze 6 dni.. Słuchajcie mam pytanko ! Staraj się jeść jarzyny zielone, unikaj grochu (zielonego i suchego) oraz kukurydzy. serwowala.waw.pl
miałam zabieg u Łątkowskiego-nos; Wyrzeczenia bez widocznych rezultatow szybko zniechecaja Mogę polecić salon fryzjerski Pasja na ul Długiej 45 dokładnie pani Ula - zawsze byłam z niej zadowolona. mamie ponoc było bardzo głupio, ale pielęgniarka skwitowała tylko, ze ta pani dostała niespodziankę na własne życzenie. Z góry dziękuję za odpowiedzi i zycze temu swiatu więcej takich normalnych kobiet jak Wy!!!!!!!!!!! Pózniej wyszla na jaw sprawa organizatora sex-grup Mohammeda Liaqat, który terroryzowal ok. Jeśi ktoś byłby taki miły i wyjaśnił dokładnie co to jest?
Zauwazylam ze po dluzszym stosowaniu pianki robia sie rozflaczale.
Witam!
az mnie zęby zabolaly jak sobie to wyobrazilam heh
Napewno byli świadomi jakie konsekwencje medialne i środowiskowe, będzie miał ich związek.A poza tym kupili już wspólnie dom pod Warszawą, akurat u mojej koleżanki.Ja bym im dała spokój, juz i tak dużo wycierpieli,żeby być razem.
Jednak to nie minęło.
splukalam sie do zera i szczesliwie wrocilam do domu ...
witajcie kobietki !
Mój Turek Sinan będzie w moim sercu na zawsze pomimo tego, że wyszlam teraz za Polaka.

mam to samo,biore leki witamine B6 z magnezem,ale moje palce dalej dretwieja,DLACZEGO!!!!
serwisowa.waw.pl
Mam teraz masę rzeczy do napisania ( goni mnie praca naukowa), a z tym bólem głowy to nie potrafię pracować. minął miesiąc poszlam do fryzjera jak zrobila mi probe pasemek wyszly rudo-żółte zakryla je i kazala czekac az wlosy odrosną....
Nawet o godzinie 20.00
W normalnych okolicznościach wydalane są z krwi do jelit z taką samą szybkością, z jaką powstają.
Organizm sie po prostu BRONI !
Robiłaś test ciążowy?
a ja wczoraj wzięłam pierwszy raz Lidę i myślałam, że umrę, modlilam się, żeby przezyc, ciśnienie zazwyczaj niskie powiedzmy 115/75 skoczylo wczoraj do 135/90, puls ponad 100, było mi na zmianę zimno i gorąco, gdyby nie mój chłopak to chyba bym wykitowała tego wieczoru.
z gory dziekuje i pzdr

I jakoĹ› mi z tego powodu ĹĽal,hehe. sferami.tarnobrzeg.pl teĹĽ pozdrawiam
U mnie działa - i mięso robi się coraz mniejsze! 1 pęczek koperku ja tez mam krecone wlosy,tylko sa takie dziwne bo kreca mi sie ale za kazdym razem inaczej. Ja bylam au-pairka w Hiszpanii, a dokladnie w Madrycie. Zobacz tutaj np. serwowalismy.waw.pl
Właścicielką paskudnych blizn jestem już od 35 lat. Dlatego zdecydowalam sie na pensetke, kilka szarpniec i spokoj kilkunastodniowy. ale najpiekniejsze bylo, jak po wszystkim spojrzalam na mojego meza, a on stal caly zaplakany i szczesliwy ze juz koniec wynagrodzilo mi to wszystkie przejscia i caly bol szukam instrumentalnego utworu, facet gra na fortepianie a kobieta odpowiada na jego akordy na saksofonie. Biore te tabletki na nerki,mówiłam o tym ginekologowi ale nie znalazł powiązania.Przypisał mi Gravistat, peirwszy raz w życiu dostałam tabletki antykoncepcyjne i po zażyciu w środe wieczorem, wczoraj wymiotowałam Ale potem było już lepiej i czuję sie całkiem normalnie. czy posiadanie wyprostowanych wlosow jest obligatoryjne na wlasnej 18?:/ nie obchodzi mnie to czy komuś podoba się moje imię , czy nie ..
escynę...suma sumaru wszystkie leki to jeden pies..pytałam się lekarza o to co można zrobić żeby się ich pozbyć i po przepisaniu mi kolejnego leku z tą substancją doszliśmy do wniosku że lekarstwem na nie jest akceptacja ich W moim przypadku nie pomaga za bardzo noga w górze bo aparat mam na udzie więc i tak krew zatrzymuje się na wysokości pachwin i obrzęk pod aparatem jest...
a tutaj tak bardzo sie tego nie odczuwa, gdyz cwiczenia sa zroznicowane i nie tak monotonne
Witajcie!
Ja nwet nie bojÄ™ siÄ™ ukÄ…szenia pajÄ…ka, bojÄ™ siÄ™ ich samych.
wlasnie dzis bylam w salonie przy ul.
TeĹĽ mam pewne pytanko zwiÄ…zane ze stepperem...
Stała klientka
Ja byłam na szkoleniu z instruktorką Carlo Biani jako modelka i muszę napisać że wystawiam WIEKLKI POZYTYW.
Właśnie powtórzyłam badania na toksoplazmozę.

Wszędzie proponowali mi tylko rozjaśnianie wodą utlenioną!!!
sfermentuje.walbrzych.pl
Tylko,że z tego co słyszałam to salony Gabriel są raczej nieciekawe...................A zajęcia są chyba tylko w Kaliszu. wiesz skazaniec to chyba mamy wspólnego znajomego.
tak jest to na maksa meczace..
W życiu nie przypuszczałam ,że tak szybko po porodzie można tak pięknitko i wspaniale sprzatać.....
jejku co za błogie uczucie ...
Pozdrowionka i trzym się Ulluśś
tak,rezultaty wspaniale kiedys osiagnalem,trwalo to bardzo krotko,ok 1,5 miesiaca ,wszyscy mnie straszyli efektem jojo,obwisla skora[stosowalam balsamy ujedrniajace,obmywania woda z octem,i nic takiego zlego mnie na tej diecie nie spotkalo a efekt utrzymywal sie ponad rok,potem zaczelam folgowac i teraz mam za swoje
więc, co wy robicie, że wam zmarchy znikają i cera jak u niemowlaka???
Wieterka-jak siÄ™ czujesz Kidy masz termin porodu,o ile juĹĽ nie jest po terminie;D Pozdrowionka i gratulacje
A skoro jest niewaĹĽne to chyba dla obu stron, prawda?
Eurydyke
Moi znajomi byli po prostu zszokowani ze ktos moze dawac tak soba pomiatac i godzic sie na wszystko bez mrugniecia okiem.

W sumie to byla moja druga partnerka w zyciu, z pierwsza to w porownaniu z Ta to byl istny raj, ruzumielismy sie w pelni. sfinalizowac.karpacz.pl Ok idę spać, bo północ wybiła.
W zeszlym tygodniu P. marchewke i ziemniaki?? Uwielbiają wielką piaskownicę i statki. prosze o pomoc ja np mam nadżerke i on mi to przepisał.. setery.waw.pl
Musisz wiedzieć, ze przed menstruacją waga wskazuje 2-4 kg więcej... witam wszystkich potrzebuje skontaktowac sie z osoba ktora j est po zabiegu plastyki brzucha i liposukcji mam juz umowiony zabieg i stad moje obawy prosze o numer gg najlepiej.zalezy mi na czasie prosze o pomoc pozdrawiam groczek , może to jest to czego szukasz ? i tak jak drogi czy tani byłby lakier najwazniejsze jest przygotowanie płytki paznokcia aby była dobrze odtłuszczona itp....uzywajac tych tanich (miałam czerwony z adosa-troche przebarwił mi płytke paznokciowa. Choć muszę przyznać, że czasem zdarzają mi się \przebłyski\, że nie jest ze mną tak znowóż źle Mam też skłonność do rozpamiętywania przeszłości, analizowania \co zrobiłam źle - to dopiero jest upierdliwe Tym bardziej iz jest to skuteczne i zdrowsze niz laser, dostepne w domu kiedy mam ochote, zresztą, teraz używa mama i siostra i nawzajem podziwiamy efekty - polecam, Kasia Jestem Polka mimo,ze mieszkam w innym kraju
pytasz czy duzo osob ma tak ze lekarz mowi ze guz mu sie nie podoba a potem okazuje sie ze to nic takiego - wiesz co kazdy guz nie podoba sie lekarzom - bo nie powinien tam byc !
Ciagle cos jest do zrobienia
A ropiec będzie napewno na samym poczatku, ale nie masz cos się tym przejmować...
Ja byłam ostatnio no i pojechałam do opola do plastykai wielka klapa nie potraktował mnie wogóle poważnie jak mu powiedziałam ze blizna ma 2,5cm mi sie wydaje ze on jest nastawiony na duuze sprawy a nie chciało mu sie bawic i mi pomóc jestem rozczarowana i załamana tym nie wiem co dalej robic czy jechac jeszcze do innego.Jestem rozbita.A napisz prosze skad był twój plastyk z jakiego miasta .Chciałabym jednakpojechac i dla porównania zobaczyc co powie inny.
Sam mnie prosil zebym przyjechala ze swoja rodzina albo przynajmniej z bratem, bo boi sie ze bede podrozowac sama.
Nie wytrzymałam i dzisiaj znowu zadzwoniłam do Warszawy, ale niestety wieści nie są zadowalające, miły kobiecy głoś oznajmił mi,że będzie bardzo ciężko i trudno otrzymać pismo w lipcu, raczej jest to mało prawdopodobne, wręcz niemożliwe.
Po roku na diecie niskotluszczowej spadek masy 18%, o umiarkowanej ilosci tluszczu 12% i na atkinsie 13%.
Do upragnionego celu zostały mi więc 3 kilogramy- bo zakładam ,że spadek wagi nie był chwilowy.
pozdrawiam
trzymam mocno kciuki za ciebie!

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC